Pomoc

 
Jak robić zakupy

Złożyć zamówienie w Galerii internetowej można w następujący sposób:
- korzystając z formularza na stronie internetowej,
- poprzez pocztę elektroniczną pod adresem info@obray-galeria.pl,
- telefonicznie (telefony kontaktowe podane na stronie kontakt )

 

Dostępność produktów
Każdy z prezentowanych przez nas obrazów na stronie www posiada podporządkowaną dostępność:

- dostępny
- na zamówienie

Dostępny - obraz, który jest wystawiony w galerii internetowej, jest eksponowany w galerii na ulicy Pijarskiej lub Floriańskieji jest gotowy do wysyłki. Jego wysyłka nastepuje do dwóch dni od zamówienia/zaksięgowania pieniędzy na koncie.

Na zamówienie - obraz, który może zostać namalowany przez artystów, z którymi obecnie współpracujemy. Termin realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie.W niektórych przypadkach prosimy klienta o wpłate zaliczki w wysokości 20-30% wartości obrazu przed rozpoczęciem pracy.

   

Charakterystyka obrazów
Wszystkie obrazy w naszej galerii są ręcznie malowane farbami olejnymi i akrylowymi na płótnie. Płotno jest naciągnięte na blejtram (chyba że na karcie produktu zaznaczono inaczej). Wszystkie obrazy zabezpieczone są ochronna warstwą werniksu.Wymiary obrazów podawane są w centymetrach.

 

Zdjęcia obrazów
Zdjęcia obrazów zostały wykonane w świetle dziennym. Dokonjemy wszelkich starań aby były one jak najbliższe orginałom. Kolorystyka obrazów może nieznacznie różnić się w zależności od ustawień monitora. Istnieje możliwość otrzymania zdjęć obrazów w większej rozdzielczości. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

 

    Oprawa obrazów
Każdy z obrazów może zostać oprawiony i wysłany do klienta w ramie. Propozycje oprawy znajdują się w kategorii OPRAWA OBRAZÓW. Dodatkowo każdy obraz może zostać "wirtualnie" oprawiony na ekarnie komputera. W celu pomocy doboru innej oprawy do obrazu prosimy o kontakt. 

 

Odbiór/Wysyłka
Wysyłka obrazów na terenie Polski kosztuje 20zl. Korzystamy z przesyłek priorytetowych Poczty Polskiej z opcją ostrożnie. Wszystkie wysyłane przez nas obrazy staranie zabezpieczamy folią bąbelkową oraz tekturą. Na życzenie klienta wysyłamy samo zrolowane płótno w tekturowej tubie.

Do wyboru są dwa rodzaje płatności: płatność przy odbiorze "za pobraniem" oraz przedpłata na konto bankowe. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w galerii na ulicy Pijarskiej w Krakowie

 

Zwroty/Reklamacje
W przypadku gdy klient nie jest zadowolony z zamówionego obrazu istnieje możliwość jego zwrotu oraz zwrotu kosztów. Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

 

Ceny obrazów
Podane na stronie internetowej ceny są cenami brutto, istnieje możliwość ich negocjacji. W przypadku zakupu większej ilości obrazów możliwe jest uzyskanie rabatu. Wysokość rabatu ustalamy indywidualnie z klientem.

 

Właściciel galerii
Właścicielem galerii jest Firma
Bartłomiej Kusztal Art Gallery 36
ul. Floriańska 36
31-021 Kraków
NIP: 945 223 04 47

 

Numery kont bankowych

Bartłomiej Kusztal Art Gallery 36 
mBank 73 1140 2004 0000 3702 7926 0833 
Istnieje również możliwość płatność w dolarach oraz euro. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt .

 

 

 

Zamówienia specjalne

 Biorąc pod uwagę fakt iż współpracujemy z duzą liczbą doświadczonych artystów możemy namalować praktycznie każdy temat/kopie jaką zażyczy sobie klient. W celu ustalenia szczegółow uprzejmie prosimy o kontakt.